Hohner Automation kaldırma sektöründe 30 yılı aşkın daha uzun tecrübesi ile dünyanın en büyük asansör üreticilerine çözümler sunmaktadır. Asansör sektörü, sürekli gelişen teknolojisi ile daha yüksek kalitede ürünleri daha uygun fiyata sunmayı garanti eder. Bu doğrultuda ürünlerimiz, sektörün aşağıda mevcut taleplerini karşılamak üzere tasarlanır:

 • Daha uygun fiyata daha iyi çözümler
 • Bakım masrafını düşürerek daha emniyetli asansörler için en güvenilir çözümler
 • Daha yüksek konfor

Çözümlerimiz arasında, SINCOS, SSI, BISS ARAYÜZ, CANOPEN, DEVICENET, PROFIBUS gibi mutlak haberleşme protokolleri, piyasada mevcut olan tüm artımlı çıkışlı encoder ve mutlak + artımlı çıkış kombinasyonları mevcuttur.

Artımlı Encoder

Her zaman çok yakın çalıştığımız müşterilerimiz için özel çözümler geliştirdik. Hizmetimiz sadece tedarik ile sınırlı değildir, aynı zamanda müşterilerimizi yenilik ve kalite arayışında desteklemek için tasarım mühendisleri, asansör üreticileri ve diğer bileşen üreticileri ile yakın işbirliğini içerir.

Q PlusHohner Automation, Otis’in ACE programına (Rekabetçi Mükemmelliğe Ulaşma) dahil olmamızı sağlayan bir gereksinim olan Otis Q+ Seviye 3 Tedarikçi Sertifikasına sahiptir.

Daha fazla bilgi için bize ulaşın

  Ad*

  E-posta*

  Telefon

  Şirket

  Ülke

  Mesaj

  Abone olmak Hohner Newsletter

  Şartlar ve koşulları okudum ve kabul ediyorum.*

  HOHNER AUTOMATION, S.L. bu formu doldurarak sağladığınız kişisel verilerin, talep edilen bilgilerin size gönderilmesi amacıyla işleneceği konusunda sizi bilgilendirir. Tedavinin meşrulaştırılması, ilgilinin rızası ile gerçekleştirilir. Kişisel verilerinizi girmemeniz, talebinizin karşılanmasını imkansız hale getirecektir. Kişisel verilere erişim, düzeltme, iptal ve silme haklarınızı info@hohner.com.tr ile iletişime geçerek veya HOHNER AUTOMATION, S.L., P.I. adresine posta göndererek kullanabilirsiniz. Cal Batlle - C/ Dolors Bassa, 3, 17400 - Breda (Girona) İspanya.

  * ile işaretli alanlar gereklidir.