Alan adı: http://www.hohner.com.tr HOHNER AUTOMATION S.L.’nin mülkiyetindedir ve Vergi Kimliği ESB17066382 Şirketler Sicili Girona, Hoja 5129, Folio 51, Tomo 351, Libro 262, Sección 3ª’de listelenmiştir. Şirketin kayıtlı ofisleri P.I. Cal Batlle – C/ Dolors Bassa, 3. 17400 BREDA (Girona) İspanya. Ayrıca bizimle T. 0034 972 160 017 numaralı telefondan veya info@encoderhohner.com e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fikri ve Sınai Mülkiyet:

Bu web sitesinin tüm içeriği, bu web sitesinin kullanıcılarının saygı duyması gereken sınai ve fikri mülkiyet haklarıyla korunmaktadır. HOHNER AUTOMATION S.L.’nin yazılı izni olmaksızın bu sitede yer alan materyallerin kişisel kullanım dışında çoğaltılması, iletilmesi veya dağıtılması yasaktır.

Bağlantıların Sorumluluğu:

HOHNER AUTOMATION S.L. web sitesinde, müşterilerinin ve tedarikçilerinin sitelerine, yalnızca sağladıkları iş için reklam olarak sunulan bir dizi bağlantı içerir. HOHNER OTOMASYON S.L. bu sitelerde yer alan ticari bilgilerden veya bunları bağlantılı web sitelerine bağlayan veya bunlarla ilgili herhangi bir hizmet veya uygulamadan sorumlu değildir.

Veri koruması:

13 Aralık 15/1999 tarihli Kişisel Verileri Koruma Yasası’nda (LOPD) oluşturulana göre, kişisel bilgilerinizin HOHNER AUTOMATION S.L. tarafından tutulan dosyalarda yer aldığını lütfen unutmayın. bilgi taleplerinizi uygun bir şekilde ele alabilmek ve talep edebileceğiniz tahminleri hazırlayabilmek için. Bu verilere erişme, değiştirme, iptal etme ve bunlara karşı çıkma haklarınızı Kanunla belirlendiği şekilde kullanmak için lütfen P.I. adresinden bizimle yazılı olarak iletişime geçin. Cal Batlle – C/ Dolors Bassa, 3, 17400 BREDA (Girona) İspanya, Ref. Veri koruması. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikası ve Çerez Politikası‘na bakın.